Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Kritika webu muzove.cz

HTML a CSS Kritika webů - ukažte se! muzove.cz American English version English version

Jak se ti líbí web?
Celkové hodnocení (2 hlasů):
3.53.53.53.53.5
Přejít na web:
http://muzove.cz

Při vložení tohoto webu do kritiky web získal od našeho robota následující hodnocení:

Kladných hodnocení: 11; Varování a poznámky: 11; Kritické chyby: 8.
Stránka obsahuje mnoho zbytečných chyb. Většinu nalezených chyb je možné jednoduše opravit. Pokud si s něčím nevíte rady, použijte Český neoficiální validátor HTML stránek

Aktivity (1)
Avatar
Tomáš August:17.3.2016 22:40

Ahoj, máme v plánu s přáteli udělat pánský magazín. Chtěl bych se tedy zeptat, co zlepšit, upravit. Prostě celková kritika. Jak píšete v návodu, když to ukážu někomu, kdo se o weby a jejich strukturu nezajímá tak okamžitě chválí a to mi vůbec nepomůže. Mým cílem je co nejkvalitnější web a obsah. Stránka je hodně mladá, takže obsahu je poskrovnu, ale časem určitě mnoho článků přibyde.

 
Odpovědět 17.3.2016 22:40
Avatar
martinkhla
Člen
Avatar
martinkhla:18.3.2016 7:59

Ahoj,

za mňa máš určite 4 / 5, nakoľko dizajn je perfektný - pekne sa hodí k danej téme, je moderný, elegantný, jednoduchý a zároveň je web funkčný, rýchly, a prehľadný. Dal by som 5, ale mám pár výhrad:

 • Responzivita - columns na hlavnej stránke (zoznam noviniek) sa neresetuje a stále sú novinky vedľa seba, čo spôsobí, napr. na smartfóne ,to že novinky vedľa seba sú moc úzke a horšie sa čítajú - navrhujem dať od určitej šírky displeja, novinky pod seba.
 • Omyl? alebo Schávlnosť? : Trocha mi nieje jasné, prečo keď si chcem nahrať vlastné záhlavie profilu, tak je tam max. 4.9kb - osobne som takú malú fotku nikde nenašiel aby splňovala podmienku: min šírka obrázka 1000 px a zároveň nechápem prečo profilovka môže mať až 953.7MB - ak sa jedná o zámer, tak ho absolútne nechápem a ak o omyl, tak aspoň som nahlásil bug :).
 • Osobne mi vadí otváranie novej karty po kliknutí na novinku.

Na záver by som mal pár otázok: Aký má dôvod užívateľ sa registrovať (vlastný profil, mi nepríde ako lákadlo pre užíateľov a ostantné prvky môžem získať aj bez registrácie - odber noviniek, písať komenty)? Je to kúpená téma alebo si tému (alebo niekto v tíme) nakódoval a implementoval do wordpress?

Nahoru Odpovědět 18.3.2016 7:59
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere. - Albert Einstein
Avatar
Odpovídá na martinkhla
Tomáš August:18.3.2016 9:15

O prvním problému s užším vzhledem na mobilech vím, bohužel nevím moc jak to opravit, ještě jsem se k tomu pořádně nedostal. Ty velikosti obrázků jsou špatně nastavené v pluginu ve wordpressu, to bude opravené hned, díky za report bugu:) Otevírání nové stránky je také drobnost, jsem rád, že vím, že to někomu vadí. Já mívám obvykle otevřeno strašně moc záložek, takže mi to přišlo lepší. Nejsi ale první kdo mi to říká, určitě opravím. To jsem moc nedomyslel. A k odpovědím na otázky. Ta registrace je spíše do budoucna jako zpřístupnění některých článků a zasílání novinek. Šablona je šablona ze stránek wordpressu a poupravovaná, aby to odpovídalo vzhledu a funkcím, které chci, aby ten web měl :)

 
Nahoru Odpovědět 18.3.2016 9:15
Avatar
martinkhla
Člen
Avatar
Odpovídá na Tomáš August
martinkhla:18.3.2016 19:41

Opravíš to úplne jednoducho:

@media screen and (max-width: 500px) {
    .latest-post-selection.two-columns article { width: 100%; }
    .latest-post-selection.two-columns article:nth-child(2n) { float: none; }
}

V prklade - cez media query nastavíš maximálnu šírku displeja pre ktorú bude efekt platiť a následne kódom zresetuješ nastavenia. (Class sú originál z tvojej stránky, čiže môžeš v pohode použiť) Nezabudni použiť kód až na konci CSS alebo aspoň po bloku z original nastaveniami, inak kód nebude fungovať ( samozrejme existuje nato spôsob cez !important, ale neodporúča sa to ).

Nahoru Odpovědět 18.3.2016 19:41
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere. - Albert Einstein
Avatar
Tomáš August:18.3.2016 20:05

Funguje, díky moc :) Ostatní chyby byly opraveny.

 
Nahoru Odpovědět 18.3.2016 20:05
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 5 zpráv z 5.