Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Kritika webu vycetkytest.alestichava.cz

Jak se ti líbí web?
2 hlasů
Přejít na web:
http://vycetkytest.alestichava.cz

V předchozím kvízu, Online test znalostí HTML a CSS, jsme si ověřili nabyté zkušenosti z kurzu.

Aktivity
Avatar
d4rkw34v3r
Tvůrce
Avatar
d4rkw34v3r:21.9.2014 17:18

kód: https://github.com/blitzik/vycetky

Login do systému
email: demo@demo.demo
heslo: demo1

Zdravim lidi,

chtěl bych vás požádat o zhodnocení výčetkové systému, který jsem nedávno předělal. Aplikace jako taková běží už delší dobu, ale s posledním updatem jsem si řekl, že by bylo dobré, kdyby na to někdo mrknul a vyjádřil se k tomu nějak. Aplikace funguje jako taková neoficiální pomůcka pro jednu stavební firmu.

Jde mi o celkové zhodnocení vzhledu, přívětivosti ovládání a kódu.

Do aplikace se člověk dostane pouze s aktivním uživatelským účtem. Pokud si budete chtít vytvořit další účet, tak si budete muset poslat pozvánku z účtu, který je k dispozici níže. Systém registrací funguje na principu pozvánek proto, aby se do systému nemohl registrovat kde kdo, protože je aplikace určena výhradně jen omezenému okruhu lidí.

Systém, se kterým tedy budete pracovat není ostrá verze, ale její testovací odnož.

Pokud si tedy najdete čas a prozkoumáte a otestujete tento jednoduchý systém, budu velmi rád.

Mnohokrát děkuji za Váš čas.

 
Odpovědět
21.9.2014 17:18
Avatar
adder
Člen
Avatar
adder:21.9.2014 19:27

Správu výčetek bych dal taky do menu (kvůli orientaci pro nezkušené uživatele). Novinky na pravo bych zrušil a udělal to jako vyskakovací okno po přihlášení (stačí pouze obeznámit např. s novou technoligi). Záleží na důležitosti novinek, alternativou může být celá sekce. Jo a jde přidat prázdná výčetka, což asi by nemělo být možné. A když jsem u výčetek, co to je? :D

A co se týče designu, tak je mi to přijemné používat.

Akceptované řešení
+20 Zkušeností
+2,50 Kč
Řešení problému
Nahoru Odpovědět
21.9.2014 19:27
I’m going to lay this brick as perfectly as a brick can be laid.
Avatar
d4rkw34v3r
Tvůrce
Avatar
d4rkw34v3r:21.9.2014 20:12

Ahoj, moc děkuju za koment. Co se týče výčetek ( ne výčitek :D ), tak se jedná o papír, kam člověk píše hodiny strávené prací, místo pracoviště a další naležitosti, které jsou vidět v systému. Přes měsíc si dělník píše do tohoto papíru svou práci a na konci měsíce se odevzdává účetní, která z toho vypočítá mzdu.

Aplikace "výčetky" má tuto rutinu usnadnit. Zároveň funguje i jako uložiště, kde se bude moci dělník podívat i zpětně, kde dělal, jak dlouho apod. Všechno bude mít na jednom místě. Zároveň se často stává, že někdo z práce na to kašle, tak se jen zaloguje na konci měsíce do systému, najde výčetku kamaráda, který si jí vede řádně a okopíruje si jí.

Jinak vytvořit si prázdnou výčetku je možné a je to žádoucí, aby do ní poté bylo možné ukládat právě data o aktivitě v práci. :D

Je to takový počátek, ze kterého se dá poté vycházet při programování dalších věcí. Dal by se například ještě udělat fakturační modul, který by vytáhnul data z výčetek a na základě nich vytvořil fakturu ( + další náležitosti samozřejmě).

Co se týče novinek, tak ty tam víceméně jsou jen na zaplácnutí místa. S tím vyskakovacím oknem je to dobrý nápad a zkusím to realizovat, jaký to bude mít ohlas.

Ještě jednou díky.

Editováno 21.9.2014 20:13
 
Nahoru Odpovědět
21.9.2014 20:12
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.