Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount week 80 + hiring

Kritika webu www.robbie.sk

Jak se ti líbí web?
3 hlasů
Přejít na web:
http://www.robbie.sk

Při vložení tohoto webu do kritiky web získal od našeho robota následující hodnocení:

Kladných hodnocení: 13; Varování a poznámky: 3; Kritické chyby: 1.
Stránka je velice dobře optimalizována dle nejnovějších webových technologií. Je rychlá a dobře dostupná pro většinu uživatelů. Jen tak dál!

Český neoficiální validátor HTML stránek

Aktivity
Avatar
BitLib
Člen
Avatar
BitLib:6.9.2015 17:51

Ahojte! Narýchlo som zbúchal túto stránku, momentálne však rozmýšľam nad modernejším redizajnom, ale zaujíma ma váš názor.

Web je postavený na upravenom Bootstrape a Wordpresse. Snažil som sa ho optimalizovať najviac čo to dalo...

 
Odpovědět
6.9.2015 17:51
Avatar
Odpovídá na BitLib
Neaktivní uživatel:6.9.2015 18:09

Nevím, jestli sem můžu psát jako laik, ale mě to připadá úplně božské :-) Okraje, stíny, jemné sladěné barvy... Jenom ten efekt při pohybování se mezi stránkami (v menu), mi připadá jako docela nepříjemné cuknutí.

Nahoru Odpovědět
6.9.2015 18:09
Neaktivní uživatelský účet
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
BitLib
Člen
Avatar
BitLib:6.9.2015 19:03

To cuknutie je spôsobené tým, že pri každom načítaní stránky sa načítajú aj ikonky v menu cez jQuery. Menu je totiž generované v PHP a nepodarilo sa mi ho previazať s fontom awesome tak, aby každá položka mala svoj unikátny znak. Vyriešil som to teda cez javascript, aj keď je to mierne kostrbaté riešenie. Dalo by sa to ale ešte doladiť, napríklad tak, že by sa to eventuálne uložilo do cache prehliadača.

 
Nahoru Odpovědět
6.9.2015 19:03
Avatar
Petr Čech
Redaktor
Avatar
Odpovídá na BitLib
Petr Čech:6.9.2015 19:19

Působí to na mě dojmem, že, jak jsi ostatně napsal, je to narychlo zbouchané. Efekt přechodu mezi stránkami je pro oči nepohodlný. Styl tlačítek uvnitř stránek neodpovídá zbytku webu, možná je tam až moc barev, nebo je to minimálně na hraně- odeber zelenou. Stíny při najetí na šipky na úvodní stránce by možná byly lepší animované, stejně jako vše ostatní, nebo neanimuj nic. Kliknutí na anglickou verzi nefunguje. Žádný obsah podstránek, ta chybová hláška o tom, že tam nic není nezapadá do zbytku designu. Vyměň obrázek na pozadí, to, že tam je kód nepoužívající CSS se nedá pokládat za profesionální, navíc je tam úplně jiný divný odstín modré, která s ničím neladí. Kód jsem tak rychle prolítnul, vypadá v pohodě, jen je tam inline JS, dej ho do externího souboru.
Takže závěr:

  • ubrat barvy
  • sjednotit design
  • dodělat/odebrat animace
  • napsat obsah
  • anglická verze?
  • vyměnit obrázek
  • inline JS do externího souboru

4/10

Nahoru Odpovědět
6.9.2015 19:19
the cake is a lie
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 4 zpráv z 4.