Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount 30 + hiring

Diskuze: Denně se měnící obsah webu a 404

V minulé lekci, SEO - Nástroje - Test pro mobily a Chrome DevTools, jsme si uvedli dva SEO nástroje a to Test použitelnosti v mobilech od Googlu a Chrome DevTools.

Aktivity
Avatar
Gio Free
Člen
Avatar
Gio Free:19. května 11:58

Ahoj, potřeboval bych poradit jak na rychle se měnící obsah webu. Denně se aktualizuje seznam zájezdů, kdy je třeba 200 příspěvků smazáno a 200 přidáno. Jaké přesměrování nastavit? Je nejvhodnější 301 na hlavní kategorii, ve které se příspěvky mění nebo nechat klasicky spadnout do 404 a tu mít vyladěnou, aby z ní návštěvník neutekl? Ale hlavně mně zajímá, jestli někdo víte, jak na to asi reaguje Google nebo Seznam, když narazí na tolik 404?

 
Odpovědět
19. května 11:58
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.