IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
lopik
Člen
Avatar
lopik:4.7.2018 14:38

Dobrý deň prajem,
chcel by som vás poprosiť o radu ohľadom názvov produktov v e-shope. Je podla Vás lepšie dávať do názvu produktu aj názov výrobcu + určenie produktu, alebo je lepšie mať len kratší názov. Ide mi najmä o posúdenie z hľadiska SEO.
Ide mi o toto napr. tu: www.topanocky.eu/…obuv/papucky
Všetky produkty sú detské papučky, len so zmeneným označením typu. Obávam sa toho, aby to Google nevyhodnotil ako podvodne praktiky optimalizácie. Aký mate na to názor? Obdobne to mam aj pri iných kategóriach. Ďakujem

 
Odpovědět
4.7.2018 14:38
Avatar
David Hartinger
Vlastník
Avatar
Odpovídá na lopik
David Hartinger:4.7.2018 17:17

V tom titulku mi to dává smysl, určitě je lepší mít tam co nejvíce klíčových slov. V té URL adrese to vypadá trochu divně, jak je tam už ta kategorie (třeba detska-obuv/papucky/detske-papuce-rak-980012-1-ruzove-more-detail). Nevím, jestli to má smysl řešit, penalizace bych se tady osobně nebál.

Nahoru Odpovědět
4.7.2018 17:17
New kid back on the block with a R.I.P
Avatar
lopik
Člen
Avatar
Odpovídá na David Hartinger
lopik:5.7.2018 11:22

Skôr sa zaujímam o tie kategórie, bez otvorenia konkrétneho produktu. Lebo napr. ako uvádzam v tomto linku: www.topanocky.eu/…obuv/papucky všetky produkty sú nazvané rovnako. Preto mám obavy aby práve stránku www.topanocky.eu/…obuv/papucky Google nepenalizoval kvôli ako keby rovnakým názvom produktom.

 
Nahoru Odpovědět
5.7.2018 11:22
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.