Předvánoční Black Friday Předvánoční Black Friday
Až 80% zdarma! Předvánoční BLACK FRIDAY akce. Více informací
Avatar
lopik
Člen
Avatar
lopik:4. července 14:38

Dobrý deň prajem,
chcel by som vás poprosiť o radu ohľadom názvov produktov v e-shope. Je podla Vás lepšie dávať do názvu produktu aj názov výrobcu + určenie produktu, alebo je lepšie mať len kratší názov. Ide mi najmä o posúdenie z hľadiska SEO.
Ide mi o toto napr. tu: www.topanocky.eu/…obuv/papucky
Všetky produkty sú detské papučky, len so zmeneným označením typu. Obávam sa toho, aby to Google nevyhodnotil ako podvodne praktiky optimalizácie. Aký mate na to názor? Obdobne to mam aj pri iných kategóriach. Ďakujem

 
Odpovědět 4. července 14:38
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na lopik
David Čápka:4. července 17:17

V tom titulku mi to dává smysl, určitě je lepší mít tam co nejvíce klíčových slov. V té URL adrese to vypadá trochu divně, jak je tam už ta kategorie (třeba detska-obuv/papucky/detske-papuce-rak-980012-1-ruzove-more-detail). Nevím, jestli to má smysl řešit, penalizace bych se tady osobně nebál.

Nahoru Odpovědět 4. července 17:17
Jsem moc rád, že jsi na síti, a přeji ti top IT kariéru, ať jako zaměstnanec nebo podnikatel. Máš na to! :)
Avatar
lopik
Člen
Avatar
Odpovídá na David Čápka
lopik:5. července 11:22

Skôr sa zaujímam o tie kategórie, bez otvorenia konkrétneho produktu. Lebo napr. ako uvádzam v tomto linku: www.topanocky.eu/…obuv/papucky všetky produkty sú nazvané rovnako. Preto mám obavy aby práve stránku www.topanocky.eu/…obuv/papucky Google nepenalizoval kvôli ako keby rovnakým názvom produktom.

 
Nahoru Odpovědět 5. července 11:22
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.