Slevový týden - Srpen
30 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy.

Diskuze: SEO - Obrázky na CDN

V minulé lekci, SEO - Optimalizace HTML struktury, jsme se naučili správně používat meta tag description, nadpisy, odkazy, obrázky, HTML 5 tagy a umíme tvořit navigaci.

Aktivity (2)
Avatar
katrincsak
Člen
Avatar
katrincsak:27.1.2019 12:40

Zdravím,

přepisuji si eshop z Prestashopu na vlastní řešení a jedná se o dropshipping. Řeším zda je nezbytné po stránce SEO, nebo jakéhokoliv dalšího indexování lepší, mít uložené obrázky s url na vlastní doménu. Nebo zda nevadí mít obrázky uložené na cdn? Jedná se o 60 tisíc produktů, takže to není úplně málo.

Co se týká rychlosti, tak nepozoruji problém a naopak jsem udiven rychlostí. Také se přepsáním zmnohonásobila rychlost a na místo desítek produktů za minutu nahraji několik desítek tisíc produktů. V plánu mám dodatečně přílohy stahovat se zápisem do db a dle existence kombinovaně ukazovat fotky buď z ftp/domény a nebo z cdn.
A nebo se na to celkově vykašlat a nechat to jen z té cdn.

Děkuji moc za informace.

 
Odpovědět
27.1.2019 12:40
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.