Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
c++ week

Diskuze: Prodávám se rozšířené služby!

Aktivity
Avatar
Jakub Telička:4.9.2015 14:53

Zdravým všechny na tomto fóru, kde se vám budu snažit odprezentovat své služby. Jsem mladý kluk, co má hodně zájmu a koníčků, které jsi dále rozvíjet a taky trochu přivydělat. Nebudu zde chodit okolo horké kaše a uvedu vám první z tří služeb, které vám zde sdělím.

1. Služba se týká grafiky. Studuji grafický a počítačový design. Dělám v grafickém programu Adobe Photoshop CS5.
Jsem schopen udělat:

  • <b>Grafiku pro Váš profil, fanpage (timeline, avatar a podle potřeby další loga, bannery a ikony)</b>
  • <b>Grafiku pro Vaší firmu (textové logo s vlastním originálním sloganem, bannery, ikony, a další materiály, které budete potřebovat.)</b>
  • <b>Grafiku pro Vaše cíle (patří tam vše, co budete narychlo potřebovat udělat)</b>

<b><i>Cena je vždy dohodou, cenu si určuji dle náročnosti práce, času a zaměření. </i></b>

<b><i>Reference ti poskytnu po kontaktu semnou!</i></b>

2. Služba je ze sportu. Jedná se o vyhotovení cvičebního plánu (muži i ženy). Většinou je plán sestavený na celý měsíc. Já jsem zastáncem toho, že se má každý trénink v posilovně od sebe trošku lišit a neměl by být delší dobu pořád stejný.

<i><b>Cena je určena dle typu tréninku: Redukční, silový, objemový a další... </i></b>

3. Tato služba je také úplně jiná než ty předchozí. Jedná se o prodej skinů ze hry Counter-Strike: Global offensive přes mou osobu. Jsem ověřený PROSTŘEDNÍK, přes kterého lze provést prodej či nákupy skinů z této hry. Řídím se těmito pravidly!

<b>1) S prodejcem se domluvíme na ceně za kterou by chtěl případný skin prodat. Minimální cena je 20€ (aby se to vyplatilo).
2) Prodejce pošle skin na steam účet a ihned po přeposlání na tento skin uděláme reklamu ve formě / Facebook zpráva s obrázkem a informacemi, ve Steam skupinách, také přes Twitter a popřípadě i na Instagramu....
3) Ten, který tento skin bude chtít koupit, první pošle peníze, které byly domluvené již předem.
4) Ihned po příchodu peněz na (Paypal nebo bankovní) účet, bude skin poslán kupci, který poslal peníze.
5) Peníze, které jsem obdržel za prodaný skin přepošlu na konto prodejce tohoto skinu a vezmu si z toho počet %, které budou již na začátku prodeje STANOVENÝ!</b>

Pokud máš zájem o některou z mých služeb nebo dotaz, ozvi se na některý z těchto kontaktů:
Facebook: https://www.facebook.com/jakubtelicka007
Mobil (zde můžete i klidně ZAVOLAT): 734 467 735

 
Odpovědět
4.9.2015 14:53
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.