Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Na prodej - Podnikatelský projekt Ontara Finance (B2B poradenství)

Aktivity
Avatar
Michael Vavřička:21.2.2017 16:20

Po několika měsících příprav a domlouvání potenciálních obchodních partnerů jsem se rozhodl prodat projekt připravený do ostrého provozu pro změnu osobních zájmů, priorit a další směřování života.

O jaký projekt se jedná a co za své peníze dostaneš:

  • domény ontarafinance.cz a ontarafinance.com
  • připravený web, k nahlédnutí na www.ontarafinance.cz (postaveno na free šabloně, dostaneš práva na všechny texty a vlastní obsah, použity volně dostupné fotografie)
  • business idea (celý plán pro business ve formě dokumentu v PDF a DOC, s původně plánovaným vstupem investora pro rychlý růst)
  • pracovní nástroj - dokument v XLS (OpenOffice org., s MS Excelem zřejmě z větší části kompatibilní, ale bez záruky); tento dokument obsahuje velmi propracované kalkulační nástroje pro přípravu business projektů v rámci činnost Ontara Finance pro její klienty, jako výstup je také surový business plán jako datový zdroj pro finální verzi manuálně zformátovanou jako výstup pro klienty, tento dokument umí např. spočítat:

daňové zátěže projektu (osvč, s.r.o., offshore)
průběh v životě firmy (cashflow, investice, návratnost reklamy, zaměstnanci a náklady do nich, průběžné náklady ve firmě, ....)
propočítává výsledky marketingových kanálů, kampaní i jednotlivých reklam
počítá odhadované obchodní výsledky za rok
systém pro strategické rozhodování (faktor vs váha = známka, porovná pak několik vložených faktorů a výsledkem je známka, která pak po provedení kalkulací napříč celou maticí dává výherní variantu)
jednoduchý timesheet (pro evidenci a sledování milníků a to-do list)
propočítává náklady na zaměstnance (rozpisuje jednotlivá pojištění, které musí zaplatit jak zaměstnavatel sám, tak za zaměstnance, daně i s možností úlev, kompletní řešení)
plán pro krizové situace v projektu
nastavení (jednotlivá čísla např. procento daně z příjmu, minimální mzda a další, se kterými se v dokumentu pracuje, jsou všechna v sheetu nastavení, kde si je tak lze lehce každý rok měnit

business plán z tohoto dokumentu na výstupu má např. tato data:

Titulní strana
Shrnutí
Profesní a osobní údaje o vlastnících firmy
Popis podniku
Detaily provozovny
Vedení účetnictví
Sjednaná pojištění
Popis podnikatelské příležitosti
Produktová skupina
Konkurenční výhody
Hlavní služby a způsob poskytování
Hlavní milníky a časový rozpis činností
Konkurence
Marketing
Cenová politika
Finanční plán
Rizika projektu a swot analýza
Přílohy

Celý dokument (projekt_templa­te.xls) je velmi propracovaný a byl tvořen několik měsíců a prošel několika revizemi. Některé části nejsou zcela dokončené, ale všechny hlavní a důležité ano a je proto plně použitelný. Vybudoval jsem ho proto, abychom ve firmě s jeho pomocí zvládali obsloužit mnohem více zákazníků v kratší době a aby vysoce technické a kvalitní reporty dokázaly zpracovat a připravit i méně technicky zdatní zaměstnanci. Velmi rád Ti zašlu všechny detailní screeny, abys mohli posoudit jeho kvalitu a přínos pro business.

  • na webu implementovány analytické nástroje (Google Analytics, Google Webmaster Tool, GetSmartLook /nahrává přímo uživatele a jejich pohyb na stránkách realtime/)
  • nadesignován vzor html podpisů (speciální řešení, díky kterému se v určitém procentu případů daří zobrazit text fontem písma PT Sans, který se využívá i na celém webu, řešení přes Google Fonts + alternativy pro řešení v několika dalších situacích)
  • dobrý free ThunderBird plugin pro kvalitní hromadné rozesílání e-mailů
  • modul newsletteru a pro formuláře (otestováno, nasazeno, je funkční)
  • profily na sociálních sítích /LinkedIn, Facebook, Instagram/
  • připravený blog, stačí začít psát články a ihned se zobrazí
  • několik vzorů smluv pro spolupráci s živnostníky a smlouva dohoda o provedení práce ve stylu Ontara Finance (doc + pdf formáty)
  • několik dalších tipů na rozšíření business fungování (např. zařazení skype poradenství online, online chat, aj.)
  • mnoho předdomluvených spoluprácí (hodně firem a možnost mít vlastního Ambassadora - známá mediální tvář)
  • možnost kontaktu na dodavatele nejlevnější neomezeného paušálu na internetu pro telefonistku (379 Kč / měsíc)
  • kontakt na telefonistku
  • možná budu mít ještě nějaké kontakty na potenciální investory

K tomu všemu ještě přidám:

  • doménu EnterMedia.cz (dříve vlastní webové studio, má ještě nějaké ranky, je na ní dost kvalitních zpětných odkazů, můžete přesměrovávat nebo postavit vlastní projekt na ní)
  • dokument xls obsahující odkazy, kde můžete shánět různé kvalitní ikonky, obrázky apod. + převodník barev z hexa na rgb a zpět (uvítají spíše kodéři apod.)
  • v případě zájmu budu 7 pracovních dní k dispozici na skypu k rozhovoru nebo chatu a budu radit ve všem, v čem jsem získal nějaké povědomí nebo v čem jsem získal znalosti včetně, ale nejen, podnikání s Ontara Finance a aplikování business do ostrého provozu, kde shánět zaměstnance (desítky míst, způsobů a stránek) i případně kontakty, rád přenechám také svůj přístup na stránce, kam mi už teď chodí příležitosti k zakázkám z tohoto odvětví z celého světa (je to neplacený a velmi funkční systém, pokud nemáš problém s angličtinou, pomůže Ti velmi rychle něco vydělat)

Celková cena: dle dohody (minimum: 5 až 7 tis. Kč)

S dotazy mi prosím piš. (kontakt také na webu ontarafinance.cz v sekci Kontakt) Ptej se na cokoliv.

Odpovědět
21.2.2017 16:20
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.