Využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu
python week
Avatar
Martin Žanda:11.8.2018 9:38

Nabízím diskuzní forum zaměřené na kyberbezpečnost, hacking a další přitažlivá témata.
Forum je založené na MyBB které je vyvíjeno v PHP a MySQL. Je to jeden z nejoblíbenějších softwarů pro forum. Je kompletně Open Source, i veškeré pluginy jsou zdarma. Vyrovná se i placeným (Xenforo atd.).
Mám nainstalovaný balíček s českým překladem pro administraci, ale vhledem k jednoduchosti ovládání jsem jej nevyužil. Logo i šablonu jsem dělal sám vše z administrace NENÍ POTŘEBA ŽÁDNÝ ZÁSAH DO KODU!!!

Seznam pluginů:

  • MyForumIcons - umožňuje přidávat obrázky k foru a kategoriím
  • Mytabs - pomohlo mi lépe uspořádat obsah fora do jednotlivých tabů. Přepínání mezi nimi je ajaxové (neobnovuje celou stránku ale pouze výpis kategorie)
  • Google SEO - obsaženo 404, metatagy, Přesměrování a soubor Sitemap (momentálně obsahuje cca 100 adres)
  • OneAll Social Login - možnost registrování prostřednictvím sociálních sítí, je potřeba nastavit založením účtu na oneall.com
  • Add Meta Tags - přidá meta tagy (description atd.)

Vše je kompletně automatizované a připravené k zaindexování na Google případně Bing atd.
V případě potřeby dalších úprav nebo změny šablony, tak na sránkách MyBB jsou zdarma ke stažení stovky pluginů a šablon plně kompatibilních s aktuálními verzemi softwaru.
HTTPS je nastaveno přes Lets Encrypt (zdarma)

Náklady:
Web běží na WEDOSU, hosting platný do 22.06.2019 a doména do 21.06.2019
Kompletní cena se pohybuje do 600 kč za rok, ale vzhledem k častým slevám které Wedos nabízí se můžete dostat i na 200. Přenechám kompletní hosting (Doména, Hosting, Databáze)

Důvod prodeje:
Zakládám eshop a na tento projekt mi nezbývá čas. Na forum již zabloudilo pár lidí je tam zatím 5 uživatelů, kteří náhodně navštívili doménu. Pokud bude web správně zaindexovaný a propojený se sociálními sítěmi nebo se naplní zajímavým obsahem mohl by v budoucnu být i docela ziskový.

V případě zájmu mě prosím kontaktujte (greyhatfor@gmail.com) CENA DOHODOU CCA 1000KČ

 
Odpovědět
11.8.2018 9:38
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.