Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
c++ week
Avatar
Markus Zimák:16.8.2016 18:51

čau chci se zeptat co si myslíte o tomhle telefonu http://mobilni-telefony.heureka.cz/…ot-dual-sim/ chci si ho koupit na vánoce tak chci věďet jestli bude ješte dobrý pokud méte néjaký lepší mobil za 6000 tak pište předem díky

 
Odpovědět
16.8.2016 18:51
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Tomáš Prokop:25.8.2016 11:32

Zdravím, netroufám si říct, že je lepší, ale doporučoval bych rozhodně Asus Zenfone Max, má sice 5,5 '', ale sám jsem čekal, že to bude větší plácačka a ono ani ne, kapacita baterie je 5000 mAh, ale bohužel se nedá vyndat, takže pokud by byl problém s baterií, že jí chcete vyměnit nebo tak, tak nejspíš přes servis. Mobil mi v častém používání vydrží dva dny (možná by vydržel víc, podle mě mi hodně baterii žere to, že koukám na YouTube na videa v 720p). Rozlišení displeje je 1280 x 720, protože prý vývojáři chtěli tak prodloužit výdrž baterie, která je samotně o sobě dost velká. Každopádně se dá sehnat u Mifomobil.cz za 4 800, kde doprava je zcela zdarma a mobil má kapacitu 32 GB, na obchod je hodně recenzí, že to je kvalitní obchod, je to v celku pravda, mobil jsem si objednával v odpoledních hodinách ve čtvrtek a v pondělí mi mobil přišel, nehledě na to, že ten mobil putoval přes dlouhou cestu z Ostravy, kde se obchod nachází až ke mne cca 20km za Plzeň. :-) Jediné, nad čím si lámu hlavu je nabíječka. Když jsem se koukal na internetu, jak vypadá Asus Zenfone nabíječka, tak vypadá jinak. Když jsem psal na Mifomobil, tak ty mi řekli, že takto jim to přichází rovnou od dodavatele. Mobil se ale jeví zatím hodně pěkně, žádné problémy s ním, takže rozhodně doporučuji. :-) A ještě na závěr, když by jste to objednával z CZC, tak bacha, těch zmíněných 32 GB je od Mifomobil, CZC má tento produkt s 16 GB, ovšem se to dá také rozšířit.

 
Nahoru Odpovědět
25.8.2016 11:32
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.