Chceš se vypracovat až k výdělku 160.000 Kč/měsíc? Důležité je začít. Staň se programátorem díky rekvalifikačnímu kurzu! Začni dnes!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: .jar knihovna dovolující komunikovat s čidly kompasů u zařízení s Androidem

Aktivity
Avatar
Janusz Chmiel:7.7.2018 11:41

Milí specialisté,
Ví někdo z Vás, zda-li třeba Blackview A5 disponuje vestavěným čidlem kompasu? Zda-li třeba Samsung SM-G550T1 disponuje čidlem kompasu? A pokud ano, proč tolik navigačních aplikací které volají funkce pro zjištění z čidla kompasu nepracují s těmito modely telefonů? Ví někdo z Vás, zda-li někde na netu existuje .jar knihovna s podporou co největšího počtu modelů zařízení s Androidem s vestavěnými čidly kompasu? Aby bylo možné používat informace z těchto čidel získané na co největším počtu modelů mobilních zařízení s Androidem?
Moc děkuji. Mám nainstalovanou nejnovější, stabilní verzi Android Studia, která mi naštěstí pěkně pracuje s odečítačem obrazovky. Moc děkuji za Vaše reakce a případné informace o knihovnách.

Zkusil jsem: Zkusil jsem navigační aplikaci Osmand placenou verzi, Seeing assistant Professional. A bohužel ani jedna z nich mi na v otázce zmíněných přístrojích nepracovala s kompasem.

Chci docílit: Protože co by zcela nevidomý uživatel navigačních aplikací zejména v městské zástavbě potřebuji, aby mobilní telefon snímal údaje i s čidla kompasu. Protože pro pěší přesnou navigaci s přesností v řádu metrů jsou potřebné Bluetooth, WIFI triangulace, GPS a GSM lokalizační služby plus údaj z kompasu. Kompas OSMAND volá proto, aby při navigaci pípal, když jdu správným směrem k cíli. Umí i vibrovat.

 
Odpovědět
7.7.2018 11:41
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.