Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount 30 + hiring
Avatar
Zdenek zapletal :7. února 14:32

Zdravím, vyvíjím android aplikaci v Javě, a narazil jsem na problém. Když svoji aplikaci zkouším na virtuálním zařízení, tak běží vše hladce, když si ale aplikaci nainstaluji do svého fyzického telefonu, z nějakého důvodu se nechce připojit k mojí api, a tak postupuje dle pokynů, a to neustále se točícím progressbarem. Nesetkal jste se s tím už někdo? A můžete popřípadě poradit?
Díky

Zkusil jsem: Zkoušel jsem povolení různých práv pro tuto aplikaci v nastavení telefonu, reinstalování aplikace připojení přes jinou síť do internetu.

Chci docílit: Potřeboval bych tuto aplikaci sprovoznit na svém fyzickém telefonu.

 
Odpovědět
7. února 14:32
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Odpovídá na Zdenek zapletal
Matúš Olejník:8. února 9:28

Ahoj, zapni si v mobile Režim pre vývojárov, tam zapni Ladenie cez USB, pripoj k PC a cez Android štúdio / IntelliJ spusti aplikáciu v debug móde nie na virtuálnom stroji ale vo svojom mobile. Daj si breakpoint kde očakávaš, že by sa vykonávanie kódu malo dostať a popozeraj čo sa deje. Ak chceš môžme cez discord, prípadne iný program, na to mrknúť.

Nahoru Odpovědět
8. února 9:28
/* I am not sure why this works but it fixes the problem */
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.