Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Android MediaPlayer live stream hraje jen 4 H 22 minut

Aktivity
Avatar
Janusz Chmiel:29.3.2018 15:57

Milí specialisté,
Přišel jsem na velmi podivuhodné chování komponenty MediaPlayer ale chová se takto i WEBVIEW. Jakmile je live MP3 stream přehráván s využitím WIFI po 4 H 22 minut, začne se systém chovat nestabilně. Android memory management začne pomaloučku polehoučku uzavírat různé aplikace. Nevidoucí uživatelé Talkbacku a jiných odečítačů ochutnají důsledky tohoto fenoménu nejcitelněji. Systém tu ukončí speech engine, tu pozastaví Talkback. K jevu nedochází nikdy a za žádných okolností v případě, kdy uživatel přehrává soubor zevnitř různých úložišť, pokud data nejsou přijímána z Internetu, může Android soubor přehrávat klidně po dobu 24 hodin. Je zde někdo, kdo by toto chování mohl otestovat na Androidu 7.0 a na nejnovějších osmičkových stabilních verzích? K problémům tohoto druhu také nedojde, pokud vývojář volá rozmanité .so knihovny v jazyce C a C++ určené pro podporu multimédií. Například Giraffe Player na Githubu, projektík Vitamio, a nebo tento skvělý projekt.
https://github.com/…gMediaPlayer
Jediné řešení zatím vidím v tom, že by se nějak muselo v Javě naprogramovat řešení v podobě samostatného načítání z Internetu do datového souboru a ten by se přehrával z úložiště. No jo, ale jak smazat ze souboru data, která již byla přehrána, aby tento soubor nebyl stále objemnější? Na to přijít neumím. Kdyby někdo přišel na případné řešení, nebo kdyby se dala zjistit příčina, které toto chování komponent zapříčiňuje, moc by mě to potěšilo. Všem moc děkuji.

 
Odpovědět
29.3.2018 15:57
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.