Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy. A zároveň využij akce až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme koordinátorku kurzů a programátora, 100% home office, 100% flexibilní. Prozkoumej aktuální pozice
Java week
Avatar
lukasnovakovak:1.5.2015 13:58

Dobrý den

Mám několik webových stránek,pro které bych chtěl vytvořit nějakou mobilní aplikaci a nějaké api. Bohužel absolutně nemám párů jak se toto dělá a jak vůbec začít.

Napadlo mě snad jen aby stránka generovala nějaké xml soubory s daty, a já bych si vytvořil knihovnu, která by data parsovala a já bych si je pak mohl snadno volat. Nepředpokládám ale že by to byl správný přístup. Když jsem hledal na internetu, našel jsem jen návod jak vložit do aplikace webview. To ale neodpovídá tomu co chci. Představoval bych si něco jako aplikace wikipedia nebo facebook pro android. Aby aplikace zobrazovala notifikace, držela si přihlášení a tak podobne.

Mohl by mě prosím někdo nasměrovat jak se vubec takové api k webové strance tvoří? Předpokládám že parsovat html není správná cesta.

Omlouvám se za chyby ale píšu z mobilu.

Děkuji za odpovědi

 
Odpovědět
1.5.2015 13:58
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.