Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount week 80 + hiring
Avatar
Jan Putala
Člen
Avatar
Jan Putala:11.7.2016 22:20

Dobrý den,
už nějakou dobu plánuji pustit se do vývoje aplikace pro dálkové ovládání RC modelů přes internet. Myšlenka je taková že RC model bude obsahovat mikropočítač Raspberry Pi (s kamerou a 3g modulem), který bude dálkově řízený pomocí PC + bude obsahovat video stream z kamery.

Prozatím jsem na webu našel nějaké tutoriály pro tvorbu databázových aplikací fungujících na principu klient-server a taky spoustu informací o různých konkrétních protokolech, ale zatím v tom plavu a nevím na co konkrétně se mám soustředit. Hlavně bych teda potřeboval poradit kde začít a jak by se tato problematika dala nejlépe řešit v Javě(obecně), popřípadě jestli někdo náhodou neví o nějakém tutoriálu na toto téma.

 
Odpovědět
11.7.2016 22:20
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.