Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount week 80 + hiring
Avatar
Honza
Člen
Avatar
Honza:20.12.2015 23:27

Ahoj, předem se omlouvám za pro mnohé triviální dotaz, ale bohužel se sešlo to že musím dělat zápočtový projekt v IDE které moc neznám a zároveň používat repository na GIT se kterým jsem taky niky nepracoval a google mi taky moc neporadil.

Jde mi tedy o tohle, v Eclipse (STS) mám vytvořený základ webové aplikace který funguje a potřebuju ho dostat ne bitbucket (univerzita tam má zdarma privátní repository). Nějakým způsobem se mi podařilo tam data nauploadovat, ale bohužel se tam nenatáhlo všechno. V podstatě se tam nedostaly java knihovny a balíčky, takže když si pak někdo jiný projekt pullne, nespustí ho.

Data jsem tam dostal tak, že jsem si z workspace vytvořil lokální repository a to jsem tam pak commitnul. Kdyt jsem si pak na druhém počítači chtěl lokální repository vytvořit právě z dat co jsou na bitbucketu, stáhlo se mi to bez těch knihoven (protože tam fyzicky nejsou). Problém ale je že netuším jak to nastavit, protože při prvním commitu master verze na bitbucket mi to v seznamu uploadovaných souborů dané balíčky a knihovny nenabízí. Ná google a youtube jsem našel spíš tutoriály jak používat již vytvořené repository.

Omlouvám se za případně ne úplně správnou terminologii, ale Eclipse a Java obecně není můj šálek kávy. Za normálních okolností pracuji s Visual Studiem a Xcode.

Díky

Odpovědět
20.12.2015 23:27
Snadnou cestou se daleko nedostanete, je tam velká tlačenice...
Avatar
Flocon
Člen
Avatar
Flocon:21.12.2015 17:42

Ahoj, zkus se podivat, jestli tam v repozitari nemas soubor .gitignore, ktery zpusobuje, ze git ignoruje tyto soubory.

https://git-scm.com/docs/gitignore

Akceptované řešení
+20 Zkušeností
+1 bodů
Řešení problému
 
Nahoru Odpovědět
21.12.2015 17:42
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Honza
Člen
Avatar
Honza:22.12.2015 9:08

Díky moc, pomohlo to :)

Nahoru Odpovědět
22.12.2015 9:08
Snadnou cestou se daleko nedostanete, je tam velká tlačenice...
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.