Diskuze: Funkcionalita javy na webu

Java Java Funkcionalita javy na webu American English version English version

Aktivity (1)
Avatar
Jan Vanek
Člen
Avatar
Jan Vanek:1. října 17:57

Ahojte, chci se zeptat, dá se nějakým zpusobem skontrolovat funkcionalita vsech prvu v jave na webu. Popr. vedel by mi nekdo pomoct a checknout to? https://kasinoguru-cz.com/ dávali sme prerabet web a chcteli by sme se presvecit. Dekuju.

Zkusil jsem: Snazim se naucit od programatoru a hlavne se snazim kontrolovat praci nasich programatoru.

Chci docílit: Snazim se dosahnout neprustrelnosti webu na ruznych platformach.

 
Odpovědět 1. října 17:57
Avatar
Lubor Pešek
Člen
Avatar
Lubor Pešek:9. října 10:48

:) Pro tohle existuje jistá sorta lidí a těm se říká testeři:) Dobrý program se píše tak, aby se mohly použít i automatizované testy (ne vždy to jde).
Co se neprůstřelnosti webu týče, tak v podstatě chceš něco, co neexistuje.Každý web, každý program, každý projekt má nějakou chybu. Přijde se na ní dřív nebo později. Záleží na spoustě věcí (zátěž, neboli performance, logika programu/webu, přehlednost, atd.)

Proto se každý program i web musí vyvíjet a s každou novou verzí bys měl hlavně mimo nové funkcionality, ladit bugy. Proto existují bug trackery a různé supporty, které tyto bugy reportují a ty je následně fixneš.

PS: ten web nevypadá špatně;)

Nahoru Odpovědět  +1 9. října 10:48
Existují dva způsoby, jak vyřešit problém. Za prvé vyhoďte počítač z okna. Za druhé vyhoďte okna z počítače.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.