Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
python week + discount 30
Avatar
MrPabloz
Člen
Avatar
MrPabloz:4.12.2013 1:00

Zdravím, s kámošem se chystáme na tvorbu hudebního přehrávače v javě. Ne nijak složitého, ale tak, aby jen nepřehrával a to bylo vše. Bohužel, když se tak na to dívám, tak máme možnosti bud jet přes Java Swing nebo JavaFX, a já bych se rád zeptal, co byste nám doporučili. Vím co je co, vím že FX je jakby nástupce Swing, ale nevím jestli to je už tak použitelné. Vzhled by měl být podobný AIMPu (v javě je podobný program etě JLGui, podle kterého bychom to rádi dělali). Dále pokud by nám někdo moh poradit nějaký nejefektivnější postup k přehrávání hudby. Vím že budou potřeba zvlášt knihovny na přehrávání, ale jestli je nějaká, která přehraje více naráz, nebo budem muset každou zvlášt. Zatím jsem hledal a nacházím zvlášt pro každý formát, tak se ptám jestli není jedna pro všechny. Děkujem :)

Odpovědět
4.12.2013 1:00
Harmonie těla a duše, to je to, oč se snažím! :)
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na MrPabloz
David Čápka:4.12.2013 8:30

Java FX v sobě obsahuje podporu multimédií, je to tedy janá volba.

Nahoru Odpovědět
4.12.2013 8:30
One of the most common causes of failure is the habit of quitting when one is overtaken by temporary defeat.
Avatar
goddard
Člen
Avatar
goddard:4.12.2013 10:46

Jednoznacne JavaFX.

 
Nahoru Odpovědět
4.12.2013 10:46
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.