Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount 30 + hiring
Avatar
tomekmichalhu:28.6.2019 15:29

Zdravím, používáte někdo OpenCV v javě? Potřebuju dostat obraz z webkamery do formy nekomprimovaného pole pixelů abych s ním mohl jednoduše pracovat

Zkusil jsem: Postupy které jsem našel na fórech mi odmítají fungovat, neustále mi chybí nějaké knihovny které se mi nedaří sehnat. Používám poslední verze OpenCV i JavaCVv (respektive ty které jsem první našel na oficiálních stránkách)

Chci docílit: Pokouším se vytvořit jednoduchý 3D scanner ze 2 webkamer. Teoretický mám ty algorytmy vymyšlené, teď to jen potřebuju hodit do kódu

 
Odpovědět
28.6.2019 15:29
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.