Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
vajkuba1234
Člen
Avatar
vajkuba1234:29.4.2015 9:58

Ahoj, obracím se na Vás s prosbou o pomoc.
Mám vytvořit aplikaci, která graficky zobrazuje data, zkrátka graf. Jako formu jsem zvolil sloupcový graf a pokud si vytvořím data na pevno, vše funguje.
Můj problém spočívá v tom, že nevím jak vytvořit to, aby graf pracoval s dynamickými daty. Aplikace vypadá tak, že po spuštění se zobrazí okno s několika Textfieldy (dále jen TF), které slouží pro pojmenování grafu a samotných os a po kliknutí na tlačítko se vytvoří nové okno s grafem. Chtěl bych do TF zadat několik čísel či stringů, oddělených čárkou, a následně je zobrazit v grafu. Během hledání jsem zjistil, že JavaFx pracuje s tzv. ObservableCollec­tions, ale vůbec nevím jak obsah TF naparsovat (snad to píšu správně) právě do této kolekce a následně graf zobrazit.
Děkuji moc za ochotu a pomoc.

Editováno 29.4.2015 9:59
Odpovědět
29.4.2015 9:58
No hope, no future, JUST WAR!
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.