Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
python week + discount 30
Avatar
relycanx
Člen
Avatar
relycanx:25.4.2013 14:28

Mám takovou podivnou otázku a zároveň nápad - ve školách, kde se lidi učí IT oboru, dostávají často od učitelů materiály a když se podíváte na tenhle dokument, co jsem přiložil, tak je to něco, z čeho se dá skvěle čerpat. Nemohlo by se založit nějaké skladiště školních materiálů? Mě by třeba taky dost podpořilo, kdybych znal a uměl celou osnovu učiva střední školy (nebo dokonce třeba... výšky :D). Takhle tu máte určitě ty nejdůležitější věci, ale vůbec se neorientuji vzhledem ke školám a zároveň se na tom taky skvěle procvičuje (jsou tu i praktické příklady v těch listech, nebo mohou být přeci i vytištěné písemky, vždyť by to přeci byla paráda ne? :)) Samozřejmě by ty materiály musely být seřazené, ale jako já bych se na tom klidně podílel, protože jsem ohledně tohoto směru docela dost nadšený :) Přemýšlím i, že zajdu na Arabskou do Prahy, kde studuje přítelkyně a poprosim učitele o další listy :D :D aj, tak nic, ono sem nejde vložit pdfko :(

Editováno 25.4.2013 14:30
 
Odpovědět
25.4.2013 14:28
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.