IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Nelze vytvorit javafx projekt v netbeans

V předchozím kvízu, Online test znalostí Java, jsme si ověřili nabyté zkušenosti z kurzu.

Aktivity
Avatar
nickname01
Člen
Avatar
nickname01:2.12.2018 17:15

Kdyz v netbeans dam "new project > JavaFX > JavaFX Application > Next", zobrazi se mi chybova hlaska viz screenshot.

Zkusil jsem: Trochu googlit. Nainstaloval jsem jdk 11 ze stranek oracle, v "Manage Platforms..." jsem pridal platformu s parametrem platform folder nastavenym na /usr/lib/jvm/java-11-openjdk-amd64, ostatni parametry jsem ponechal tak jak byly.

Chci docílit: Zalozit JavaFX projekt v netbeans a pracovat s nim.

 
Odpovědět
2.12.2018 17:15
Avatar
Odpovídá na nickname01
Petr Štechmüller:2.12.2018 18:05

Ahoj, od Javy verze 11 není JavaFX součástí JDK a musí se samostatně doinstalovat, nebo přidat jako závislost. Proto Ti to nejde založit. Udělej to, co se píše v té chybové hlášení: založ klasický projekt a pak nějak aktivuj JavaFX v NetBeans. Mimochodem mnohem jednodušší je podle mě prostě založit projekt, přidat závislosti a udělat základní kroky pro vytvoření JavaFX aplikace.

Nahoru Odpovědět
2.12.2018 18:05
Pokud spolu kód a komentář nekorespondují, budou patrně oba chybné
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.