Anniversary - BF C/C++ week
80 % bodů zdarma na online výuku díky naší Narozeninové akci!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C/C++

Diskuze: Pozvánka na Medvědárnu pro javisty

Aktivity (2)
Avatar
Coding Bear s.r.o.:22.3.2019 10:33

Hvězdou třetí Medvědárny bude "skoromedvěd" Michal Gajdoš a jelikož je opravdu skvělý, tak jí obsáhne celou sám :) Michal je v Javě skutečně špičkový odborník, má za sebou dlouholeté zkušenosti, nespočet přednášek a konferencí a pracuje v Sapho (Citrix).

Znáte základy reaktivního programování (projektu Spring Reactor)? Pokud ne, tak Michal vám je v první části této přednášky přiblíží a porovná je s tradičnějšími přístupy, se kterými jste se setkali v Javě. Odpoví vám také na otázky, kdy je dobré Reactor použít a kdy se mu raději vyhnout, nebo jak otestovat výsledek, případně jak odladit produkční kód a nezbláznit se z toho :)

Ve druhé části se pak zaměří na zkušenosti, které při použití Reactoru získal v Sapho (Citrixu).

Zkusil jsem: A tentokrát vám představím také aktéra srandovní části, protože výjimečně se jí neujal nikdo z našich řad :), ale přihlásil se o ní Šimon Buryan, který Medvědárny navštěvuje pravidelně a stand-up komediálním výstupům se věnuje pod uměleckým jménem Simon Says. Název jeho stand- upu zní Jak si správně zavázat tkaničky :)

Chci docílit: Přijďte, budeme velmi rádi za vaše zkušenosti a názory. Kvůli omezené kapacitě prosíme opět o hlavní přihlášení zde: "": https://bit.ly/2T4L4oF

Naše medvědí doupě pro vás bude otevřeno od 18:30. Po skončení přednášky budeme pokračovat v diskuzi (upozorňujeme, že celá událost je v českém jazyce) a doupě se zavírá ve 22:00

"":https://www.meetup.com/…s/259931590/

Editováno 22.3.2019 10:35
 
Odpovědět
22.3.2019 10:33
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.