Využij akce až 30 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací. Zároveň je tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET
Hledáme nového kolegu do redakce - 100% home office, 100% flexibilní pracovní doba. Více informací.
discount week 30 halloween
Avatar
tknette
Člen
Avatar
tknette:24.2.2019 23:40

Ahoj,

dělám QR čtečku na Android, vycházím z tohohle projektu: https://github.com/…ReaderSample. Už se mi povedlo poměrně dost věcí přidat a upravit, ale teď jsem se zasekl. Rád bych při detekci QR kodu někam předal zdrojovou fotku na další zpracování (chci ji převést na Base64 a poslat přes API), ale nevím kde přesně vzít tu zdrojovou fotku. Sám autor tohohle projektu píše, že ve třídě CameraSource je Frame outputFrame a z něj se dá fotka uložit, ale popravdě mi to vůbec nejde.

Zkusil jsem: Přijde mi, že Frame nejde dost dobře zpracovat, tak se spíš snažím zpracovat Byte array z kamery, ale ni to mi nejde. Zkoušel jsem to v metodě run() i v metodě PictureDoneCa­llback. V metodě run se to ani nezavolalo, což vůbec nechápu. V metodě PictureDoneCallback se to zavolalo, ale vyhazovalo mi to chybu při převodu Bitmapu metodou compress. Vypadá to, že se mi z datového pole nepodařilo vytvořit Bitmap a volal jsem metodu compress na Nullovém objektu.

Chci docílit: Chtěl bych tu fotku předat dál, abych ji následně převedl na Base64 a následně poslal do API.

 
Odpovědět
24.2.2019 23:40
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.