Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Erik Bystroň:29.3.2018 20:42

Ahoj, potřeboval bych radu s vytvářením custom classy hráče pro spigot tak aby byla možnost přidat podporu více verzí. Mám classu CustomPlayer1_8 ta dědí z CraftPlayer a potřebuji aby šla přidat podpora pro více verzi, systém jakým bych to udělal je, že bych měl interface CustomPlayer a tu by implementovaly jednotlivé classy každá s podporou jiné verze a podle verze bych pak vybral ze které se vytvoří instance. Problém je v knihovně, v samotném spigotu, jelikož to má pro každou verzi stejný package takže to nelze vyřešit přidáním více verzi jako knihovny. Když dám jako prioritní spigot 1.8 compilace neproběhne úspěšně protože implementace novější verze vyhodí error jelikož to ta knihovna neobsahuje, když dám prioritně novější verzi stejný problém... Používám Intellij Idea. Pokud má někdo nápad jak ten systém předělat nebo jestli existuje nějaký nástroj který by tu kompilaci vyřešil za každou radu budu rád, koukal jsem na gradle ale nejsem si jist jestli by to problém vyřešilo :-)

 
Odpovědět
29.3.2018 20:42
Avatar
Erik Bystroň:29.3.2018 20:50

Omlouvám se, smíchal jsem dvě věci dohromady :-D To je tak když přemýšlím a zároveň píšu... Případ kdy to vyhodí compile error je když custom player implementuje Player, případ kdy dědí z CraftPlayer jsem ještě nezkusil, ale teoreticky by to fungovat mohlo nebo se pletu?

 
Nahoru Odpovědět
29.3.2018 20:50
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.