Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
swift week + discount 30
Avatar
Ladislav Niderle:12.3.2019 9:13

Ahoj potřeboval bych poradit jak udělat aby se angular 7 ve kterém je psaný klient a je ve vlastním projektu správně propojit do spring serveru, kde se mu řekne, že má war klienta a má ho pustit na stejném portu hned po aktivaci.

Zkusil jsem: Zkoušeli jsme provést nastavení ve springWebConfig, ale nevíme zde právě jak to napojit na přidané war file.

Chci docílit: Snažím se dosáhnout toho, že když už máme přes maven sloučené do serveru i klienta, tak aby když to dáme do tomcatu, tak aby se nám na určené adrese pustil ten nový klient a ne starý, který je součástí serveru v jsp souboru.

Předem děkuji za radu.

 
Odpovědět
12.3.2019 9:13
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.