Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy. A zároveň využij akce až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme koordinátorku kurzů a programátora, 100% home office, 100% flexibilní. Prozkoumej aktuální pozice
discount week 30 - hiring
Avatar
Erik Báča
Člen
Avatar
Erik Báča:29.11.2015 21:09

Pročítal jsem zdejší diskuze o různých knihách pro javu a hodně doporučení bylo na knihu thinking in java od Bruce Eckela. Stáhl jsem si ji v češtině, ale jak jsem na ni koukal tak jsem zjistil, že pracuje s javou 2. Má cenu ji číst ikdyž je tak zastaralá?

Odpovědět
29.11.2015 21:09
Když mi dáš mínus, napiš proč!
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Atrament
Super redaktor
Avatar
Atrament:1.12.2015 1:05

Klidně si ji přečti, ono se toho v těch základech zas až tak moc od té doby nezměnilo, Java je naštěstí poměrně konzervativní, takže s přibývajícími verzemi se spíš rozšiřují vlastnosti a standardní knihovna, než aby se nějak výrazně měnil jazyk samotný. Ale bylo by dobré mít při ruce přehled co přesně se v které verzi změnilo či přidalo abys věděl. Například tady je jeden pěkný: https://en.wikipedia.org/…sion_history

 
Nahoru Odpovědět
1.12.2015 1:05
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.