Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
discount 30 + hiring
Avatar
Nejsem robot
Neregistrovaný
Avatar
Nejsem robot:7.12.2012 22:02

Ahoj, potřeboval bych poradit od někoho zkušenějšího, jaká grafická knihovna by byla vhodná k tvorbě složitějšího GUI (tím nemyslím buttony, textboxy...), přesněji chci udělat "hezčí sudoku". Vlastně ani nejsem omezen volbou jazyka, ale do WinAPI se mi lézt nechce a WPF/MFC se mi nezamlouvá Byl by Swing ideální?

 
Odpovědět
7.12.2012 22:02
Avatar
Fugiczek
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na Nejsem robot
Fugiczek:7.12.2012 22:11

Co se týče Swingu tak tam máš hodně možností, přesněji je to Look&Feel, každý OS má v javě definovaný svůj vzhled (nativní či systémový L&F), defaultně je L&F nastaven na javovský tak jak ho zná nejspíš každý, pak je ještě javovský méně známý Nimbus od SE6. Dále je spoustů L&F udělaných, např. zde top 10: http://geeknizer.com/…sual-top-10/
A samozřejmě si můžeš upravit již nastávající Nimbus: http://docs.oracle.com/…/custom.html
A taky si můžeš napsat svůj vlastní, ale s tím nemám zkušenosti tak s tým bych moc neporadil.

 
Nahoru Odpovědět
7.12.2012 22:11
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.