Java týden Body zdarma
Využij podzimních slev a získej od nás až 40 % bodů zdarma! Více zde
Pouze tento týden sleva až 80 % na Java e-learning!
Avatar
Ladislav Niderle:25. ledna 16:13

Ahoj, chtěl bych se zeptat zda mi tu někdo nemůže doporučit nějaký tutorial na angular 2 nebo vyšší. AngularJS jaksi ovládán, ale musím se naučit tento typ z důvodu relativně velkého projektu.

Zkusil jsem: Nějaké tutorialy jsem našel, ale potřeboval bych nějaký kompletní, kde na konci je vidět nějaký složitější projekt, kde bych to postupně mohl pochopit

Chci docílit: Resim to z důvodu firmy, která mi zadala projekt na který mam nějaký čas vyhrazen, ale ještě jo nemusím dělat, tak se snažím nahnat čas a naučit se aspoň základy dopředu. Moc dekuji

 
Odpovědět 25. ledna 16:13
Avatar
Patrik Valkovič
Šéfredaktor
Avatar
Odpovídá na Ladislav Niderle
Patrik Valkovič:25. ledna 16:28

https://www.ng-book.com/2/
Up-to-date kniha pokrývající celý Angular. Při každém novém vydání je aktualizována. Pokud tedy chceš poslední verzi, musíš si ji zaplatit, nicméně starší verze lze najít online. Nejnovější verzi se mi povedlo najít revizi 68 z roku 2018 (aktuální je tuším 72) , takže to není tak hrozné.

Nahoru Odpovědět 25. ledna 16:28
Nikdy neumíme dost na to, abychom se nemohli něco nového naučit.
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Jakub Bartoš:25. ledna 17:42

Zdravím,

zaprvé - prostě Angular (2 je jen matoucí označení jakožto "nástupce" AngularJS; Jinak je Angular už ve verzi 7).
Nevím jestli není dobré sáhnout po Angularu 2 pro nový "ostrý" projekt, který klepe na dveře, protože naučit se celý framework celkem trvá a tzv "křivka učení" je dost strmá.

Každopádně Ti určitě můžu duporučit kurz od Maxe Schwarzmüllera:

  1. YouTube - https://www.youtube.com/…9-w/featured (Má tam věci od backendu po frontend, jsou tam rozebrané některé knihovny co Angular využívá (například RxJS). Dále tam má kurz na Angular s využitím Materials což by se Ti také mohlo hodit.
  2. Udemy. Dělal jsem kurz na Angular opět od Maxe a upřímně můžu říct, že je to dle mne nejlepší materiál jaký se dá sehnat k naučení se všeho potřebného.
  3. Již zmíněná ng-book, je taky naprosto dostačující. I starší revize. Angular 7 nedoznal oproti 6 (68 může být hádám ještě z 6) nějaké zásadní změny.

Pokud za to nechceš platit, tak si myslím, že ten kurz na YouTube bude bohatě stačit.

 
Nahoru Odpovědět 25. ledna 17:42
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.