Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Ladislav Niderle:19.5.2019 5:54

Ahoj, potřeboval bych poradit jak zařídit, abych byl schopen vykonat nějakou činnost, když se změní obsah jedné proměnné. Mám v komponentě udělaný @Input a v ngInit to kontroluji, což by většinou šlo, ale v tomto případě je relativně dlouhá prodleva s odpovědí ze serveru a já potřebuji nad těmi daty udělat ještě nějaké operace předtím než je zobrazím.

Zkusil jsem: Zatím jsem nebyl schopen najít nějaký jednoduchý příklad, kde bych prostě kontroloval jednu jedinou proměnnou a při její změně byl schopen něco udělat.

Chci docílit: Snažím se projekt rozdělit do jednotlivých částí, a bohužel při jednom inputu může odpověď ze serveru trvat delší čas a já nad těmi daty musím nejdříve provést nějaké úpravy před zobrazením.

Předem moc děkuji za pomoc

 
Odpovědět
19.5.2019 5:54
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Petr Štechmüller
Překladatel
Avatar
Nahoru Odpovědět
19.5.2019 9:13
Pokud spolu kód a komentář nekorespondují, budou patrně oba chybné
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.