Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Petr Čech
Tvůrce
Avatar
Petr Čech:18.5.2014 16:21

Ahoj, docela dlouho se potýkám s problémem, jak do iframu, kde je dokument z cizí domény dostat vlastní CSS. Konkrétně se jedná o mailform tady z Devbooku, musíte uznat, že je ostuda to někam veřejně vystavovat, zvlášť když má většina webů normální design.

Odpovědět
18.5.2014 16:21
the cake is a lie
Avatar
raito
Člen
Avatar
raito:22.5.2014 15:45

Javascript ti kvůli Same-Origin-Policy nedovolí pracovat s DOMem cizí stránky. Existují různé ochcávky, například chrome se dá spustit s parametrem --disable-web-security a pak to jde. SOP je myšleno jako ochrana před clickjackingem a cross-site.

Nevím co konkrétně máš na mysli pod mailformem ale já bych se iframu vyhnul. Je to zastaralá záležitost, která v HTML zůstává už tak nějak ze zvyku, oproti svým původním vlastnostem je už dost ořezaná, protože ještě donedávna to byl dobrej bezpečnostní exploit.

Nahoru Odpovědět
22.5.2014 15:45
Asi sem usnul. Co se dělo posledních... 5 let?
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.