Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy. Zároveň využij akce až 50 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
Aktualizovali jsme Zásady zpracování osobních údajů. Pokračováním užívání sítě projevíte souhlas s těmito podmínkami. Tuto zprávu můžete nyní zavřít.
java week + discount 50
Avatar
Pavel Vosyka
Člen
Avatar
Pavel Vosyka:3.4.2013 20:02

A mám dnes ještě jeden dotaz. V mojí aplikaci spustím talčítkem fci, která má za ukol AJAXově načítat několik JSONů. A potom zas odesílat další dotazy. Nicméně, když tyto funkce běží (výpis z konzole vypadá pěkně - vše funguje), tak se celá aplikace tak nějak sekne na nic (další tlačítka, kterými bych spustil jinou fci) nereaguje, dokud se patřičné funkce nedodělají.

Máte někdo zkušenost s běžícími funkcemi na pozadí? Je v tom vůbec nějaký problém, nebude chyba v tom, že to mám špatně navržené? (viz Inkubátor > Opendown)

Odpovědět
3.4.2013 20:02
"nikdy nepiš nic 2x"
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.