Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount 30 + hiring
Avatar
Ladislav Šafránek:21.11.2021 14:10

Zdravím, tak mám - zatím ukázkové - webovky, a potřeboval bych tam nějak dolepit ty "podstránky" (tím myslím toto např: tady máme podstránky "IT KURZY x IT-E LEARNING x PŘÍBĚHY ABSOLVENTŮ x BLOG", a jak v tom JavaScriptu doplnit to, že se mi po kliknutí na to "tlačítko" otevře nová stránka?

Dále, jak udělat vyhledávání pomocí obsažených klíčových slov - zde máme "Vyhledat... a ikonu lupy". a jak tam nabouchat "Tabla" položek. Např, kdybych prodával mobily, tak bych mohl vyhledat např. 24mpx foťák, a systém mi pod tu aktuálně zobrazenou položku zobrazil další mobily, co mají foťák se stejným rozlišením.

 
Odpovědět
21.11.2021 14:10
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Peter Mlich
Člen
Avatar
Peter Mlich:21.11.2021 22:14

Sice jsi neco popsal, ale nepridal jsi link. Takze nahodnemu ctenari neni jasne, o cem to mluvis :)

Nevim, jak si predstavujes, ze takove vyhledavani funguje. Na jedne strance normalni clovek pouziva ctrlf, vyhledavani prohlizece. Hledani neceho na serveru bys musel asi spustit na serverru. PHP kod? Nebo bys musel pridat nejaky js objekt, JSON, nejspis. Nebo mas nejakou tabulku s daty nebo, co?
Tudle se tu nekdo ptal na nejaky ukol v reactu nebo co. Nevim, zda teda ty. Tam jsem mu doporucoval polozky predavat jako json objekt. Tak v tom by se dalo prohledavat, filtrovat a generovat novy obsah podle nastavenych filtru.

Editováno 21.11.2021 22:14
 
Nahoru Odpovědět
21.11.2021 22:14
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.