Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akce až 50 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Slevovy týden 3/50
Avatar
langhammerova.monika:19.6.2013 9:33

Ahoj, mám tu práci na informatiku, ale nemám absolutní ponětí, co s tím. "Text vložený uživatelem TEXTAREA zašifrujte do druhé TEXTAREA tak, že zanky A-Z nahradíte znaky Z-A a znaky a-z znaky z-a, ostatní nechte beze změny. Teprve v okamžiku zobrazení zpřístupníte uživateli další push-button, po jehož stisknutí zašifrovaný text rozšiřujete do třetí TEXTAREA." Jestli by si s tím kdokoliv věděl rady, moc to uvítám

 
Odpovědět
19.6.2013 9:33
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na langhammerova.monika
David Čápka:19.6.2013 9:51

Máš napsat text pozpátku. To lze udělat cyklem znak po znaku nebo pomocí funkce split. Když je to práce na informatiku, tak jste to asi dělali ;-) Pokud máš nějaký základ, tak ti s tím můžeme pomoct, ale úkoly tu za ostatní neděláme.

Nahoru Odpovědět
19.6.2013 9:51
One of the most common causes of failure is the habit of quitting when one is overtaken by temporary defeat.
Avatar
TomBen
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na David Čápka
TomBen:19.6.2013 10:12

To zadání je napsané tak, že by ještě mohlo jít o variantu caesarovy šifry:
znaky ABCDE..XYZ
za ZYX..EDCBA

Pokud ano, je tu na to někde celý článek..

Nahoru Odpovědět
19.6.2013 10:12
Za posledních 200 miliónů let se nic zvláštního nestalo, akorát dinosauři vymřeli a opice se naučily programovat.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.