Válí se ti projekty v šuplíku? Dostaň je mezi lidi a získej cool tričko a body na profi IT kurzy v soutěži ITnetwork summer 2017!
Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)
Avatar
Jiří Jeřábek (thechorcheecz):5.7.2014 0:17

Zdravím, mám tu takovou hrozně špatnou otázku. Nezná někdo nějakou Javascript, Jquery stránku, kde jsou hotová řešení, třeba slideshow apod., někdo mi tu totiž říkál, že je blbost si to kódit sám, že ten kód bude akorát nepřehlednej nebo špatně napsanej. Tady je něco podobného ale není tady vše. Díky

 
Odpovědět 5.7.2014 0:17
Avatar
Honza Bittner
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Jiří Jeřábek (thechorcheecz)
Honza Bittner:5.7.2014 0:21

Rozhodně není špatné si psát kód sám, avšak pokud je k dispozici již vyladěný něco, stojí za uvážení zda-li ho použít, nebo se desítky hodin trápit psaním vlastního.

Samozřejmě pokud bys dělal něco velkého tak si takovéto maličkosti bude lepší napsat sám, na míru.

Myslím že nějakou stránku, kde by jsi našel X hotových řešeních, najdeš jen těžko. Raději konkrétně googli to co požaduješ.

Nahoru Odpovědět  +1 5.7.2014 0:21
Student FIT ČVUT. Sleduj mě na https://twitter.com/tenhobi a zeptat na cokoli se mě můžeš na https://github.com/HoBi/...
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.