Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount 30 + hiring
Avatar
Pavel Mirc
Člen
Avatar
Pavel Mirc:12.7.2021 19:27

Rad bych na svůj web vložil něco jako mp3 přhrávač, v podstatě něco jako toto toto
akorát to nechci mit nijak svázané s https://soundcloud.com ,ale čístě na vlastním webu s mp3 tamtéž. takže nejspiš hledám nějaký vhodný javascriptový mp3
Poradíte?

Zkusil jsem: Nic

Chci docílit: Zdel mi stači senzma s MPO3 jako zde pod bodem 6 " zde pod bodem 6":https://www.wpromotions.eu/…3-prehravac/

 
Odpovědět
12.7.2021 19:27
Avatar
Jan Poláček
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na Pavel Mirc
Jan Poláček:13.7.2021 13:57

Ahoj,
za mě bych se podíval na tag audio v HTML5, pokud nestačí základ, dá se s tím v javascriptu dále pracovat.

Nahoru Odpovědět
13.7.2021 13:57
Instrukce na adrese 0x77104f29 odkazovala na adresu paměti 0x00000014. S pamětí nelze provést operaci: written.
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Jan Kerhart
Člen
Avatar
Jan Kerhart:21.7.2021 18:08

Záleží, jak moc se tomu chceš věnovat, ale pokud jsem to správně pochopil, tak hledáš prakticky hotové řešení. V tom případě bych se podíval na AmplitudeJS. Je to pěkná, opensource, JS knihovna, s jejíž pomocí zvládneš udělat pěkný a plně funkční přehrávač během chvilky... Pokud znáš opravdu jen základy kódování, tak se můžeš podívat na příklad jednoduchého přehrávače a kód prakticky jen s drobnými úpravami zkopírovat.

Pokud by ti stačil opravdu primitivní přehrávač, tak lze použít i jen HTML audio tag, jak doporučil Jan Poláček:

<audio controls>
  <source src="sound/track.mp3" type="audio/mpeg">
</audio>

Osobně tohle řešení ale spíš nedoporučuju, je nevzhledné, každý prohlížeč to vykresluje jinak, špatně se to používá atd. A k přehrávači od SoundCloudu to má fakt hodně daleko...

Tohle asi pro tebe nebude, ale třeba to pomůže někomu dalšímu... Kdyby jsi chtěl více kontroly a chtěl si přehrávač napsat sám, a jen si nevíš rady při práci se zvukem, tak je zde např. knihovna howler.js.

 
Nahoru Odpovědět
21.7.2021 18:08
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.