IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: wysiwig editor + zvýraznění syntaxe u zdrojového kodu

V předchozím kvízu, Online test znalostí JavaScript, jsme si ověřili nabyté zkušenosti z kurzu.

Aktivity
Avatar
jan.vencl
Tvůrce
Avatar
jan.vencl:7.9.2013 17:57

Ahoj. máte někdo nějakej typ na wysiwig editor co umí i hezky stylovat i zdrojovej kod? Hodilo by se to jako komponenta CMS v současné době je tam tinyMce. No zkrátka potřebuju tam mít něco jako je tady na devbooku. Když napíšu článek a přiložim k němu zdroják. aby to vypadalo hezky, Tak existuj-li nějaké hotové řešení nebo mám zvolit kombinaci tinymce a pak parsovat html a najít značku pre?

 
Odpovědět
7.9.2013 17:57
Avatar
Odpovídá na jan.vencl
Drahomír Hanák:7.9.2013 18:48

S open source WYSIWYG editory taky nejsem spokojený. Jeden z těch lepších je podle mě http://jhollingworth.github.io/…p-wysihtml5/ protože je celkem lehký, a tak si ho můžeš upravit. Já jsem si napsal vlastní, který je ale dost silně vázán na další věci v aplikaci, takže nebude úplně snadné ho oddělit. V podstatě ale není nic těžkého, udělat si vlastní. Pokud do toho chceš i něco investovat, tak vypadá celkem pěkně Redactor http://imperavi.com/redactor/

EDIT: pokud mluvíme o markup editorech (tzn. jak tady na devbooku, ne WYSIWYG), tak je dobré třeba české Texy! http://texy.info/cs/

Editováno 7.9.2013 18:49
 
Nahoru Odpovědět
7.9.2013 18:48
Avatar
jan.vencl
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na Drahomír Hanák
jan.vencl:7.9.2013 19:15

děkuju, tohle jsem potřeboval:)

 
Nahoru Odpovědět
7.9.2013 19:15
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.