Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount week 80 + hiring
Avatar
adder
Člen
Avatar
adder:20.7.2015 17:26

Zdravím,
musím vyřešit jeden problém týkající se vytažení dat z XML. Probíhalo by to tak, že bych měl soubor XML, kde budou uloženy hodnoty, které se postupně rozšiřují (jiným zdrojem) a já je scriptem vytahuju a vkládám do webu. Jako XML soubor může být příklad tohle - http://autocaris.cz/…full_xml.php?…. Víceméně jedná se o eshop bez objednávkového procesu (košík, atd.), kde je seznam automobilů, specifikace jednotlivých automobilů a filtr aut. Otázkou je, jestli je potřeba jazyk, který bude komunikovat se serverem nebo mi postačí klientská komunikace pomocí JS?

Odpovědět
20.7.2015 17:26
I’m going to lay this brick as perfectly as a brick can be laid.
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Odpovídá na adder
Michal Žůrek - misaz:20.7.2015 17:33

Pokud ten server s XML povoluje vzdálený přístup, tak teoreticky JS i stačí, ale lepší budeš mít rovnou to udělat v PHP.

Akceptované řešení
+20 Zkušeností
Řešení problému
 
Nahoru Odpovědět
20.7.2015 17:33
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.