Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Java. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací:
Avatar
tknette
Člen
Avatar
tknette:16.10.2019 12:37

Ahoj,

mám Room db entity kde mám parametr:

@field:ColumnInfo(name = "protocol_schema")
var protocolSchema: JSONArray?

Při constructu entity mi to selže (Parameter specified as non-null is null), když to změním například na String, tak to funguje. Hádám, že problém je v tom, že to není basic data type.

Řešení které mě napadlo je nastavit variable jako private a přes getter při vytažení to převést na JSONArray, ale čekal bych, že by to mohlo jít nějak líp.

Tušíte jak na to?

 
Odpovědět
16.10.2019 12:37
Avatar
tknette
Člen
Avatar
tknette:16.10.2019 14:12

Omg, měl jsem chybu v convertoru, respektive předtím jsem v convertoru nepočítal s nullem a když jsem to teď potřeboval, tak jsem upravil metodu na převod Stringu na JSONArray, ale tu kterou jsem fakt potřeboval (JSONArray na String) ne...

Akceptované řešení
+5 Zkušeností
Řešení problému
 
Nahoru Odpovědět
16.10.2019 14:12
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.