Pouze tento týden sleva až 80% na e-learning týkající se Kotlinu. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
kotlin week

Diskuze: DOS + Unix

Aktivity
Avatar
matesax
Tvůrce
Avatar
matesax:6.3.2013 16:21

Dobrý den,
ano - zase OS... :) Sám nevím proč to nemůžu nechat být - vzhledem k průměrným parametům soudobých notebooků a PC obecně. Ale ideál by pro mne byl prostě DOS se schopností práce Unixu. Tedy vadí mi rozsáhlost GUI Unixu - viz. SSH, X atd. Stačilo by mi něco jako Opengem, CybexShell tedy prostě tak jak to má DOS. Ale zase funčnost spíše blíže Unixu. Sice si s DOSem hraji - a dostal jsem do něj docela dost funkcí. Ale přecijen to není ono... Prostě sice se PC zlepšují, ale mé nároky se zmenšují... :) Existuje tedy pro mne vhodný OS? :) Nebo v čem se začít vrtat? Napsat si OS sám mi přijde jako velké sousto - když už jich existuje tolik... Děkuji.

 
Odpovědět
6.3.2013 16:21
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.