Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
swift week + discount 30
Avatar
Tomáš Martin Holub:8.7.2019 14:26

No, nejdříve jsem se dnes ráno probudil a řekl jsem si, že zkusím nastavit nějakou tu fíčuru na cloudfláru :D No a tak jsem tam šel nastavovat funkci Authenticaded Origin Pulls, ale chtělo to po mně nějaké nastavení souborů dle tutoriálu, na VPSku jsem vše udělal a šel se koukat na přednášku Josefa Grilla, když v tů ránu mi kamarád píše, že nefunguje web "SSL handshake failed"

Zkusil jsem: Zkoušel jsem udělat to co jsem se soubory udělal, ale zpětně, měnit konfigurace podle toho co vypisovali logy a říkali tutoriály, ale nic nepomohlo, poté jsem si od certbota nechal nastavit nový SSL certifikát, ale ten nešel nastavit automaticky, tak jsem ho šel nastavovat manuálně, nejspíše se mi to nepovedlo, zkusil jsem vrátit starý certifikát, ale nepodařilo se, myslím si, že chyba zmíněná výše vznikla, protože jsem dvakrát do SSL nastavil jiný soubor, přesněji SSLCACertifica­teFile no, poté jsem ho smazal a konfiguraci vrátil, ale nespravilo se to.

Chci docílit: Snažím se dosáhnout funkčního HTTPS.

 
Odpovědět
8.7.2019 14:26
Avatar
Daniel Vítek
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na Tomáš Martin Holub
Daniel Vítek:8.7.2019 14:28

Přihoď sem odkaz na tutoriál podle kterého jsi jel :)

Nahoru Odpovědět
8.7.2019 14:28
Na síti působím už pěknou řádku let. Pokud budeš něco potřebovat, písni mi, pokusím se ti poradit :)
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Tomáš Martin Holub:9.7.2019 14:04

Tak, chybu se mi podařilo opravit přeinstalací modulu SSL pro apache.

Akceptované řešení
+5 Zkušeností
Řešení problému
 
Nahoru Odpovědět
9.7.2019 14:04
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 4 zpráv z 4.