Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Argo5
Člen
Avatar
Argo5:16.12.2020 19:10

Dobrý den, mám teď závažný problém a doufám, že mi zde někdo poradí. Mám školní projekt, který je v rámci OS Debian a běží mi na Apache2 serveru nejmenovaná nainstalovaná aplikace. Dnes jsem při snaze nastavit smime pro Mutt zadával příkazy smime_keys, smime_keys_init,­.....Od té doby, když si nechám načíst v prohlížeči stránku, tak se mi zobrazi index.php ale bez kaskádových stylů. Když chci však načíst jinou stránku aplikace, tak mi tu danou stránku ani nenajde. V prohlížečové konzoli mám celý list s chybovou hláškou ,,Failed to load resource: the server responded with a status of 404 (Not Found)''. Mám dojem, že je potřeba něco udělat s mod_mime, ale nejsem si jistý. Prosím o jakoukoliv pomoc. Jsem v této problematice velice nezkušený. Děkuji

Zkusil jsem: Zatím jsem se v tom moc nevrtal, jelikož by to možná způsobilo ještě větší škody.

Chci docílit: Chci dosáhnout opětovného fungování aplikace. Do té doby než jsem nastavoval mutt, tak vše fungovalo.

 
Odpovědět
16.12.2020 19:10
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.