Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount 30 + hiring

Diskuze: Wordpress nenmôže vytvortiť adresár

Aktivity
Avatar
Neaktivní uživatel:12.3.2018 13:29

Mam VPS a na nom Debian. Hned po instalacii LAMP mi wordpress normalne fungoval. Po nejakom case vypisal chybu ze sa nemoze sa spojit s FTP. Do wp-config som pridal:
define ( 'FS_METHOD', 'direct' )

Problem s FTP prestal ale teraz ked chcem nainstalovat plugin alebo update wordpress vypise chybu ze nemoze vytvorit priecinok. Najprv sa mi v logoch objavila chyba:

/var/lib/phpm­yadmin/blowfish_se­cret.inc.php Check group www-data has read a ccess and open_basedir restrictions.

/var/lib/phpm­yadmin/config­.inc.php Check group www-data has read access and open_basedir restrictions.

Ked nic neomahalo wordpress som vymazal, naistaloval znova aj s novom databazou. Teraz v logoch nemam nic co by mohlo s tym suvisiet. Prava na /var/www/html 755 a vlastnik www-data. Skusal som aj nejake "opravne" skripty spustit od kamosov z Indie ale narobilo to viac skody. Nejake napady???

Odpovědět
12.3.2018 13:29
Neaktivní uživatelský účet
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.