IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Dodikovec
Člen
Avatar
Dodikovec:22.7.2018 22:45

Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu ohledně mého telefonu Samsung galaxy j5 2015. Po obnovení továrních dat se mi telefon začal čas od času sám o sobě restarovávat a to klidně 3x za sebou. A několikrát díky tomu kolísá i stav baterie, která je ale ovšem téměř nová. Na internetu jsem se dočetl, že by mohlo fungovat recovery, ale bohužel mi zároven nefunguje power button a jiným tlačítkem mi tato operace nejde potvrdit. Zároven mi nelze připojit telefon k pc - zkoušel jsem zapnout usb debugging nebo použít aplikace jako je samsung kies a nebo SmartSwitch. Omluvte prosím můj amatérismus. Děkuji moc za každou odpověď.

 
Odpovědět
22.7.2018 22:45
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.