C týden
Tento týden až 80% sleva na e-learning týkající se jazyka C
50 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!

Touch Me! - správná hra z českého prostředí

Českých vývojářů je po čertech málo a je pouze dobře, pokud se sem tam vynoří noví, kteří se pokouší uspět v již rozběhnutém systému. Dnes se tak podíváme na hru s názvem Touch Me! od vývojáře jménem Marek Seďa. Cílem je pravděpodobně vyprovokovat hráče, k co nejlepšímu výsledku. Upřímně řečeno, je to pekelně náročné.

hra

Pointa celé hry je v tom, že musíte ničit kolečka, ačkoliv lepší označení by znělo bubliny. Těch však postupem času přibývá a nakonec hráči nezbývá nic jiného, než kapitulovat. Samozřejmě můžete využít jakých si pomocníčků, jako je bomba či vločka. Jejich funkce jsou jasné a myslím, že není nutné je vysvětlovat.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Hra se mi jako taková velmi líbí. Jednoduchý koncept, obtížnost se zvyšuje každou vteřinou, tudíž hráč má nutkání se kousek po kousku zlepšovat. Co mi je však spíše líto, než že by mi přímo vadilo, je grafika hry.

Ne, že by byla přímo hrozná, ostatně se na ni můžete sami podívat na snímcích obrazovky výše, avšak je trochu nedoladěná. Mám za to, že autor nehodlá hru ve verzi 1.1 opustit a bude se i nadále snažit ji vylepšit. Můžeme tak doufat v rozšířené možnosti či dokonce změnu pozadí, na němž se celý děj hry odehrává.

Také jsem si všiml menšího nedostatku u dotyku, kdy se občas nezničí bublina a musíte tak tapnout znovu. Není to ovšem nic vážného.

Hru jsem si poměrně oblíbil a snažím se na ní nahrát co nejvyšší skóre. Jak jste na tom vy?

Hru Touch Me! najdete v Obchodu Play plně zdarma pro Android od verze 2.3.3.


Galerie


 

Všechny články v sekci
Recenze her a aplikací
Článek pro vás napsal Pavel Mareš
Avatar
Jak se ti líbí článek?
4 hlasů
Autor se věnuje tvorbě webových prezentací na míru
Aktivity (4)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!