PHP týden Předvánoční slevová akce
Další šance dokončit svůj projekt a získat ceny v hodnotě 10.000 Kč! Pokračování úspěšné letní soutěže - ITnetwork winter
Využij předvánočních slev a získej od nás 20 % bodů navíc zdarma! Zároveň také probíhá PHP týden se slevou na e-learning až 80 %

Gear Best slaví druhé narozeniny

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Narozeniny se slavit musí, to je známá věc. Avšak jen jednou za delší dobu si internetové obchody řeknou, že by je měli slavit s řádnou odměnou pro své nakupující. Momentálně Gear Best slaví svůj druhý rok působení a nejen, že dává velké slevy na všechna možná zařízení i příslušenství, ale nakupující mohou hrát i o ceny zdarma.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

To není vše, nejen, že slevy dosahují u některých chytrých zařízení i 90 % a můžete vyhrát i telefon, navíc je v soutěži možnost získat poukázku na nákup v hodnotě až 400 $ (~ 10 000 Kč). To už zní lákavě, nemyslíte? Prakticky stačí zajít na stránky obchodu a vše se hned dozvíte. Například Ulefone Paris 4G je zlevněn na 70$, což je velmi příjemná cena.

Gear Best také umožnil nakupujícím hrát o kupony nebo vyhrát telefon Redmi Note 3 od Xiaomi. Stačí nakrájet dort v "Cake picking game" a je to. Pár kliků a můžete získat opravdu mnoho. Abyste však nebyli ochuzeni o možnou výhru, obchod vám nabídne možnost rozříznout další dort. Stačí nasbírat potřebný počet Gear Best bodů.

Proč se tedy nezkusit účastnit oslavy na počest druhého výročí založení internetového obchod Geat Bear a užít si slev nebo telefonu zdarma ve hře Cake picking game ?


 

 

Zprávu pro vás napsal Pavel Mareš 20.3.2016 18:50
Avatar
Autor se věnuje tvorbě webových prezentací na míru
Všechny články v sekci
Tipy z Číny
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!