Super blázniviny v internetovém obchodu Gear Best

Tipy na zajímavá zařízení přímo z Číny pro vás připravil internetový obchod Gear Best.

Každý týden se vám snažím přinést zajímavé nabídky telefonů, jimiž oplývá internetových obchod Gear Best. Nejen, že se tak dozvídáte poměrně aktuální informace ohledně nových čínských zařízení nebo firem, ale některé z nabídek jsou občas zajímavé a ne jeden čtenář si i na můj popud koupil některé ze zařízení, jež jsem propagoval.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Ovšem nyní se podíváme na "super" bláznivý slevový den, respektive týden, kdy se dočkáte všemožných slev na absolutně veškerý možný typ zboží, který se může nacházet v obchodu. Vše je jednoduché a nemusíte nikdy zadávat zbytečné kódy.

Například si můžeme uvést 32GB verzi Redmi Note 2 od společnosti Xioami, jejíž cena se blíží 3500 Kč a disponuje 2,2GHz procesorem s osmi jádry, 2GB operační pamětí základní podporou LTE nebo baterií o přibližné kapacitě 3000 mAh. Navíc je dostupná v evropském skladu, přičemž doprava z Číny je zdarma.

Dále zde máme například chytré hodinky G3 od společnosti NO.1. Velmi se podobají poměrně drahým hodinkám od Samsungu - Gear S2, které sám vlastním. Disponují například podporou GSM sítí, měřičem tepu, kroků a jinými senzory. Zde se cena pohybuje okolo 1400 Kč, což není špatné. Design je navíc velmi dobrý.

K dispozici samozřejmě uživatel všelijaké předměty, jejichž využití jistě najdete, už jen když chcete například někoho napálit. Tak se nebojte a zkuste prolézt všechny možné položky a kategorie, které vám obchod nyní v April Fools Day nabízí.


 

Všechny články v sekci
Tipy z Číny
Článek pro vás napsal Pavel Mareš 2.4.2016 17:05
Avatar
Autor se věnuje tvorbě webových prezentací na míru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!