Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP
PHP týden

Tipy z Číny - DOOGEE a příslušenství v akci

Co by to bylo za měsíc, kdyby se neobjevila slevová akce, která upoutá náš zrak a pomůže nám při výběru a nákupu nového zařízení. Ano, i dnes jsem si pro vás připravil slevovou akci, v níž se dozvíte, že Gear Best zlevnil telefon DOOGEE a k tomu příslušenství, o němž by se jistě dalo uvažovat.

DOOGEE

Jako první je nutné se podívat na telefony samotné. Společnost DOOGEE se zaobírá výrobou telefonů pro nižší vrstvu, avšak určitě se nejedná o lecjaká zařízení. Na seznamu nám hned první vyskočí model X5 Pro, který obchod zařadil do kolonky Dokonalost.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

V dalších kolonkách - Inovativnost, Kvalita a Inteligence, najdeme další modely, které jsou s opravdu velkou slevou doslova házeny mezi zákazníky. Například zmíněný model X5 Pro disponuje českým LTE, 5palcovým displejem a 2GB operační pamětí. Přičemž jeho cenovka se pohybuje okolo 1500 Kč. Což není není vůbec špatné.

Dále zde máme modely jako Y200, Y100X, Y100 Plus, nejlevnější model X3, X6 a Y100. Všechny tyto modely mají v rámci možností stejné parametry. Jeden má 2GB operační paměť, druhý větší úložiště, třetí baterii, více jich má podporu LTE, Bluetooth 4.0 a další a další specifikace, na něž se již můžete podívat sami.

Není to těžké a přitom můžete hodně získat. Shání snad někdo z rodiny či přátel telefon? Jedná se přitom o nenáročného uživatele? Pak jsou telefony DOOGEE správná volba.

Příslušenství

Co by to však bylo za akci, kdyby k dispozici nebylo i zlevněné příslušenství. Na seznamu najdeme například power banky, voděodolný kryt, nástavce do auta či selfie tyče. Je toho však mnohem více. Tak neváhejte.


 

Všechny články v sekci
Tipy z Číny
Článek pro vás napsal Pavel Mareš 18.4.2016 21:30
Avatar
Autor se věnuje tvorbě webových prezentací na míru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!