MS Office week
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se MS Office
50 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!

Tipy z Číny - Letní slevy u Gear Bestu

Tipy na zajímavá zařízení přímo z Číny pro vás připravil internetový obchod Gear Best.

O telefonech či tabletech si říkáme každou chvíli, avšak jak jsou na tom slevové akce? Letos se Gear Best rozhodl jich pořádat trochu více, jelikož si jej uživatelé volí častěji, než jiné servery. I proto se dnes nepodíváme jen na produkty ve slevě, ale každý, kdo půjde nakupovat, bude mít možnost vyhrát zdarma zařízení, kterých není pomálu.

Léto 2016 – Gear Best
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

První slevu v hodnotě 5 % získáte tím, že si stáhnete aplikaci. Dále už je na vás, zda si vyberete jeden z avizovaných produktů na hlavní stránce, nebo se vydáte hledat své vysněné zařízení dále do obchodu. Ještě je však dobré poukázat na to, že na více zlevněná zařízení je nutné jít rychle. Je jich totiž pouze omezené množství, avšak nemusíte se bát. Po vykoupení jednoho jej brzy nahradí druhé.

Aplikace Internetového obchodu Gear Best v Obchodu Play

Aplikace – Gear Best

Co se oněch produktů zdarma týká, stačí se řídit tím, co vidíte na hlavní stránce. Samozřejmostí je nutnost být zaregistrován, respektive přihlášen. Následně si můžete zajít do slosování, kdy můžete získat možnost vyhrát zařízení zdarma, přičemž na tomto seznamu je například Vkworld VK800X 3G, Vernee Thor 4G, Bluboo Picasso 3G, Elephone P9000, Bluboo Picasso 3G, Chuwi Hi12, Ulefone GW01 nebo Oukitel K10000. Seznam tak opravdu krátký není.

Léto 2016 – Gear Best

Letní slevová akce internetového obchodu Gear Best malá není a doslova každý má možnost si nakoupit za více než lidové ceny. Nechce tak čekat až do Vánoc? Pak doporučujeme se minimálně zajít podívat, zda se vám některý z nabízených produktů nebude líbit.


 

Všechny články v sekci
Tipy z Číny
Článek pro vás napsal Pavel Mareš 14.6.2016 7:24
Avatar
Autor se věnuje tvorbě webových prezentací na míru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!