Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Discount week - April - 30

Tipy z Číny - slevová akce

Už delší dobu jsme se nepodívali na akci, která by uživateli přinesla opravdu dobrou nabídku zlevněných produktů. Že je slevových akcí dost? Slevových akcí není nikdy dost! A proto se dnes na jednu podíváme. Nenese žádný speciální název, ačkoliv se jedná spíše o doprodej aktuálních skladových zásob, s nimiž se Gear Best potřebuje vypořádat. Pojďme si ukázat, co by nás mohlo zajímat.

Akce
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Už na prvním obrázku vidíme, oč by přesně mělo běžet. Obchod se snaží poskytnout uživatelům mnoho produktů a to pod hranicí 10 $, což je v přepočtu přibližně 250 Kč. Výrobků je v akci samozřejmě celá řada a značná část převyšuje výše avizovanou cenovou hranici. Nicméně pokud hledáte doplňky ke svým chytrým zařízením, určitě si i vy najdete to své.

Co se ovšem zbytku týká, už bylo řečeno, že se jedná o doprodej skladových zásob. Tudíž například Xiaomi Redmi Note 3 získalo slevu, oproti běžným cenám u nás, více jak 1000 Kč. A to se zmiňujeme pouze o jednom z mnoha zřízení, jež jsou momentálně ve slevě k dispozici. Čekají na vás další chytré telefony, tablety, hodinky, kartáče, kontroléry a mnoho a mnoho dalšího.

Akce

Vedení obchodu si též uvědomilo, že sklad v Evropě je velmi žádaný a dočkáváme se tak doprodeje produktů, jenž jsou uloženy ve skladech ve Velké Británii. Akce nepotrvá věčně a některá zařízení jsou už nyní v limitovaném počtu, kvůli zbavování se zásob. Pokud vás tak slevová akce internetového obchodu Gear Best zaujala, můžete si prohlédnout stránku akcí, kde se o dalších můžete dozvědět více.


 

Všechny články v sekci
Tipy z Číny
Článek pro vás napsal Pavel Mareš 29.7.2016 12:31
Avatar
Autor se věnuje tvorbě webových prezentací na míru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!